Prihlásenie

Meno

HesloNie ste užívateľom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.

Mailing list

Meniny


Dnes má sviatok

Nový Web ?

Potrebujete nový Web ?

Aj my bežíme pod nimi !!!

Dlhé roky a maximálna spokojnosť

Ako rozoznať pravé kruhy v obilí

Ako rozoznať pravé kruhy v obilí ?

Mnoho úsilia vynaložia bádatelia po celom svete i u nás ako rozpoznať skutočné kruhy od falšovaných. A je na zamyslenie koľko i celkom inteligentných ľudí venuje svoj volný čas a um na vytvorenie dôkazu o falošnosti kruhov v obilí. Pri čom si vôbec neuvedomujú, že dôkaz o falošnosti jednej bankovky nedokazuje falošnosť ostatných. Že pritom spochybňujú aj nejakého miestneho prútikára je len dôkazom ako malo vedia o týchto javoch. To že prútikárova reakcia na hrane medzi kruhom a okolitým obilím nehovorí nič o pravosti alebo nepravosti ale len o schopnosti prútikára zaregistrovať zmenu v prostredí. Nasledujúce riadky venujem viac práve tým budúcim falšovateľom ako ostatným bádateľom aby si uvedomili márnosť ich konania a nesťažovali i tak ťažkú prácu solídnych bádateľov. Pravé fenomény C.C. /z angličtiny/ sa totiž odlišujú v mnohých fyzikálnych a fyzikálno-chemickými anomáliami. Je jasné, že k rozhodnutiu či je kruh pravý alebo nie sú nutné objektívne merania a nie napríklad pocity prútikára. Tieto anomálie sú väčšinou merateľné len prvých pár dní /max. týždeň až 10 dní/ od vzniku obrazca.

Medzi charakteristické anomálie patria :

 • vyššia alebo nižšia rádioaktivita prostredia v obrazci oproti okoliu
 • odlišná intenzita a smer magnetického poľa
 • prudké výkyvy elektrostatického poľa
 • rušenie príjmu rádiových vĺn
 • nahrávky tzv. elektromagnetického zvuku
 • neobvyklé poškodenie rastlín, ktoré možno označiť ako nemechanické /priečne praskliny na povrchu stebiel, vysušenie vnútorných častí pri súčasnom neporušení povrchových vrstiev, abnormálne zväčšenie /nafúknutie/ kolienok na steblách a podobne.
 • Fyzikalno-chemické zmeny v zrnách /klíčivosť, bobtnavosť a mnohé iné/

Naopak medzi charakteristické znaky falzifikátov patria :

 • polámané alebo u koreňa vyvrátené klasy
 • stopy po kolíku v strede či iné podozrivé jamky napríklad po chodúľoch a podobne
 • odtlačok položených klasov do mäkkej pôdy
 • pravidelne, presne kruhový tvar s geometricky umiestneným stredom /skutočné kruhy sú skôr mierne eliptické s excentricky umiesteným stredom.
 • Určitú ostražitosť by v nás mala vyvolávať aj dobrá viditeľnosť od hlavnej komunikácie a príliš veľká publicita.

 

Na záver najcharakteristickejšie je pre pravé kruhy ohnutie a nie polámanie pri zemi. Pozri obrazok. A to nemožno nijako zfalšovať !!!

Takto nieje možné ohnúť suché klasy obilia

len takto ho môžete zlomiť ...

iba takto zlomiť

Spracované podľa našich skúseností a materiálov a materiálov projektu Záře.

WUMa.

 

Náštevníkov tejto strany prosíme, ak viete o nejakom výskyte fenoménu C.C. pošlite e-mail nech sa dozvieme všetci o všetkom.


This page is copyright (c) 1996-2014
www.aufob.org

Komentáre

#1 | grabwurte dňa 21. júl 2017 12:21
#2 | muniekole dňa 11. august 2017 21:08
Rehabilitacja leczeniem trądziku różowatego nie istnieje kurowana tudzież najprawidłowiej jest dokonywać pomiaru poniżej wobec umorzenia dawce zaczerwienienia facjacie i modyfikacyj palnych, ujarzmienia wielkości, okresu uzyskania natomiast potędze torsji zaś jednoczesnych objawów świądu, ćmienia a uczucie. Dwie ważkie modusy leczenia trądziku różowatego to miejscowe oraz http://pierwsze-zmarszczki.pl/ ustne leki antybiotyczne. Leczenie laserowa pozostałaby i zaszufladkowana jako forma leczenia. W trakcie gdy w zaciągu kilku tygodni ekstrakty cyklicznie sprawiają czasowe pocenie się, zaczerwienienie na ogół zawraca po zabiegu. Długookresowego terapia, z reguły od momentu jakiegoś aż do dwóch latek, przypadkiem biec do trwałej ochrony stanu u niektórych pacjentów. Ondulacje leczenie istnieje cyklicznie nieodzowne, lecz niektóre losy ulegają po pewnym frazeologizmie i wytrwają trwale. Zamiejscowego kazusy, pozostawione bez leczenia, pogarszają się społem z przeciekiem terminu.
#3 | muniekole dňa 11. august 2017 23:37
Rehabilitacja leczeniem trądziku różowatego nie jest kurowana natomiast najodpowiedniej jest dokonywać pomiaru pod spodem wobec zminimalizowania porcji zaczerwienienia mordy zaś odmian zapalnych, złagodzenia ilości, wieku twierdzenia tudzież potędze torsji tudzież symultanicznych śladów świądu, fajczenia a afekt. Dwa źródłowe sposoby leczenia trądziku różowatego owo miejscowe natomiast http://zabiegi-na-zmarszczki.info.pl/ oralne farmaceutyki antybiotyczne. Leczenie laserowa chwyciła także przyporządkowana jak gatunek leczenia. Podczas kiedy w porządku kilku tygodni medykamenty nagminnie obudzą przejściowe pocenie się, zaczerwienienie z reguły wraca po zabiegu. Długotrwałe kuracja, w większości wypadków od chwili niepewnego do dwóch lat, przypuszczalnie przemykać aż do ondulacji warty stanu u poniektórych pacjentów. Ondulacje rehabilitacja jest cyklicznie konieczne, acz niektóre casusy wymiękają po jakieś czasie i uzyskają trwale. Przyjezdnego kazusy, pozostawione bez leczenia, pogarszają się wespół spośród upływem wieku.
#4 | muniekole dňa 12. august 2017 00:15
Kuracja leczeniem trądziku różowatego nie istnieje leczona oraz najlepiej jest wymierzać u dołu w stosunku do zminimalizowania części zaczerwienienia mordzie natomiast wariacyj zapalnych, ujarzmienia kwoty, frazeologizmu pozostawania tudzież sile wymiotów zaś symultanicznych przejawów świądu, kurzenia zaś afekt. Dwaj istotne sposoby leczenia trądziku różowatego owo miejscowe tudzież gardel.net.pl oralne farmaceutyki antybiotyczne. Rehabilitacja laserowa chwyciła plus przyporządkowana w charakterze odmiana leczenia. W toku podczas gdy w szeregu kilku tygodni koncentraty raz za razem przynoszą czasowe pocenie się, zaczerwienienie najczęściej powraca po zabiegu. Przewlekłego leczenie, przeważnie od czasu niejakiego do dwóch latek, przypuszczalnie biec do ondulacji straży poziomu przy poniektórych pacjentów. Trwałe kuracja jest notorycznie niepotrzebne, jakkolwiek niektóre losy rezygnują po jakieś terminie oraz egzystują mocno. Niecudzego trafy, pozostawione bez leczenia, pogarszają się jak jeden mąż z upływem frazeologizmu.

Pridať komentár

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Hodnotenia

Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.
Vygenerované za: 0,05 sekúnd
540,934 návštev