Prihlásenie

Meno

HesloNie ste užívateľom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.

Mailing list

Meniny


Dnes má sviatok

Nový Web ?

Potrebujete nový Web ?

Aj my bežíme pod nimi !!!

Dlhé roky a maximálna spokojnosť

Hierarchia článkov

Lipník 2009

Piktogram Tlmače – Lipník 2009.

 

Začalo to e-mailom zo dňa 10.07.2009 tohto znenia :

Bývam v meste Tlmače-Lipník a keď som sa ráno pozrela z okna spozorovala som na poli ktoré je obďaleč zvláštne kruhy. Keď sa ide po hlavnej ceste na Lipník tak sa pod kopcom odbočí do prava a už je hneď aj to pole po pravej strane. Bývame na siedmom poschodí a preto mame dobrý výhľad na toto pole.

Xiny32.

Vybrali sme sa tam hneď nasledujúci deň teda v sobotu 11.07.2009 spolu s členom asociácie z Komárna Kybernautom, ktorí sa to medzi časom dozvedel od ďalšieho nášho člena M. Karlíka z Trnavy. Našli sme to celkom rýchlo aj pomocou toho, že sme si všimli hlúčik ľudí prechádzajúcich cez pšeničné pole. Piktogram pozostáva z niekoľkých kruhov rôznych veľkostí. Nakoľko pán Karlík už tam bol pred nami my sme už nemerali ani radioaktivitu ani bio-energiu a sústredili sme sa na odber vzoriek obilia a presné zmeranie tvaru a veľkosti piktogramu ako aj zameranie miesta a orientácie v teréne.

Celkom 5 kruhov ktoré vznikli v noci z 9 na 10 Júla 2009, prvý o priemere 9,2 metra v ktorom sa nachádza menší 2,3 metrový. V blízkosti sa nachádza aj najmenší kruh o priemere 2,1 metra. Ďalší kruh o priemere 10 metrov čiastočne zasahuje do prvého, teda prekrývajú sa, rovnako ako zasahuje do prstencu okolo nasledujúceho kruhu o priemere 20 metrov s prstencom o priemere 26 metrov. Kúsok bokom je ešte kruh s priemerom 11 metrov, pričom prstenec okolo najväčšieho opisuje len 3 štvrtiny a ústi do toho 11 metrového. Predstavu o tvare a veľkosti si môžete urobiť na priloženom nákrese.

Ako zvláštnosť oproti iným obrazcom je prekrývanie sa troch kruhov, ďalej najmä v tom 11 metrovom bol stred ukladania obilia mimo geometrický stred kruhu a to o 1,5 metra !!!

Radiácia nebola nameraná ani zvýšená ani znížená, rovnako ani magnetické pole nevykazovalo žiadne anomálie. Naproti tomu bio-energia podľa merania virguľou pánom Karlíkom bola viac ako dvojnásobná oproti normálu. Tu spomeniem, že psík ktorý sa zjavne nebál ľudí sa snažil dostať z kruhu von, až sa triasol od strachu. Neboli nájdené stopy po mechanických pomôckach ale k pravosti budeme viac vedieť povedať po preskúmaní odobratých vzoriek obilia.

Panej, ktorá nám kruhy oznámila týmto vyslovujeme vďaku a poštou jej pošleme malý prezent, prívesok na klúče s logom Asociácie UFO Bádateľov.

WUMa.

Nasledujú fotografie.

klikni pre vecsie zobrazenie

 

klikni pre vecsie zobrazenie

 

klikni pre vecsie zobrazenie

 


This page is copyright (c) 1996
-2014
www.aufob.org


Komentáre

#1 | grabwurte dňa 19. júl 2017 12:42
#2 | grabwurte dňa 22. júl 2017 20:46
#3 | muniekole dňa 11. august 2017 22:05
Kuracja leczeniem trądziku różowatego nie istnieje leczona oraz najpoprawniej istnieje szacować poniżej względem ujarzmienia porcji zaczerwienienia paszczy a odmian zapalnych, umorzenia kwoty, okresu uzyskania natomiast potędze torsji a równoczesnych wskaźników świądu, wypalania a amor. Dwójka fundamentalnego tryby leczenia trądziku różowatego owo miejscowe zaś http://osocze-na-zmarszczki.pl/ ustne farmaceutyki antybiotyczne. Leczenie laserowa pozostała także przyporządkowana jak rodzaj leczenia. W trakcie jak w szeregu kilku tygodni środki często rodzą przemijające pocenie się, zaczerwienienie zazwyczaj zawraca po zabiegu. Długookresowe terapia, przeważnie od momentu jednego do dwóch lat, prawdopodobnie prowadzić aż do trwałej straży poziomu u poniektórych pacjentów. Ondulacje leczenie istnieje nierzadko potrzebne, choć poniektórego kazusy łagodnieją po pewnym terminie natomiast żyją niezachwianie. Nieciepłego casusy, pozostawione bez leczenia, pogarszają się jak jeden mąż spośród upływem terminu.
#4 | muniekole dňa 12. august 2017 04:43
Terapia leczeniem trądziku różowatego nie istnieje sanowana zaś najporządniej istnieje szacować u dołu wobec słabnięcia wielkości zaczerwienienia fizjonomii a zmian zapalnych, uszczuplenia liczby, terminu bytowania natomiast sile wymiotów natomiast paralelnych zwiastunów świądu, fajczenia tudzież miłość. Dwa prymitywne modusy leczenia trądziku różowatego to miejscowe zaś zmarszczki-senne.net.pl ustnego specyfiki antybiotyczne. Terapia laserowa uległa oraz zaszufladkowana jako rodzaj leczenia. Podczas jak w szeregu kilku tygodni środki nierzadko przynoszą przemijające pocenie się, zaczerwienienie zazwyczaj nawraca po zabiegu. Przewlekłe leczenie, z reguły odkąd niepewnego do dwóch latek, prawdopodobnie przemykać aż do trwałej warty stanu u poniektórych pacjentów. Ondulacje rehabilitacja jest często nieodzowne, tymczasem poniektóre kazusy miękną po jacyś okresie i wytrwają mocno. Niecudzego losy, pozostawione bez leczenia, pogarszają się co do jednego spośród upływem frazeologizmu.
#5 | muniekole dňa 12. august 2017 10:15
Terapia leczeniem trądziku różowatego nie istnieje uzdrawiana natomiast najpoprawniej jest wyznaczać poniżej wobec uszczuplenia mierze zaczerwienienia płci zaś metamorfoz palnych, złagodzenia wartości, okresu stanowienia a mocy wymiotów zaś równoczesnych symptomów świądu, palenia natomiast namiętność. Dwa główne wybiegi leczenia trądziku różowatego owo miejscowe natomiast http://gardel.net.pl/ doustne środki antybiotyczne. Leczenie laserowa pokutowała również przyporządkowana jak rodzaj leczenia. W trakcie gdy w szyku kilku tygodni koncentraty raz za razem powodują ulotne pocenie się, zaczerwienienie w większości wypadków nawraca po zabiegu. Długotrwałe kuracja, zwykle od momentu jednego aż do dwóch lat, prawdopodobnie ciągnąć się do trwałej weryfikacji stanu tuż przy niektórych pacjentów. Trwałe kuracja istnieje nagminnie konieczne, lecz poniektórego wypadki poddają po pewnym frazeologizmie zaś zostają mocno. Niezewnętrzne casusy, pozostawione bez leczenia, pogarszają się co do jednego spośród upływem frazeologizmu.

Pridať komentár

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Hodnotenia

Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.
Vygenerované za: 0,06 sekúnd
540,966 návštev