Prihlásenie

Meno

Heslo



Nie ste užívateľom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.

Mailing list

Meniny


Dnes má sviatok

Nový Web ?

Potrebujete nový Web ?

Aj my bežíme pod nimi !!!

Dlhé roky a maximálna spokojnosť

Hierarchia článkov

Členovia

Vítajte na stránke členské Kluby a jednotlivci.


Kluby :


UFO Centrum Košice (AUFOB)
UFO Centrum Košice
RNDr. Martin Schuster
PO BOX G112
040 01 Košice
Klub je zrušený


UFO klub Lučenec (AUFOB)
UFO klub Lučenec
Pavol Kokavec
Svätoplukova 3
984 01 Lučenec
Klub je zrušený


UFO klub Michalovce (AUFOB)
U.K.M Michalovce
Radovan Dohaňoš
Holleho 78 B1 / L18
071 01 Michalovce
Klub je zrušený


UFO sekcia SCI - FI klubu Orion Nové Zámky (AUFOB)
SCI - FI klub Orion
U.F.O. sekcia
Požitavská knižnica
940 61 Nové Zámky


UFO klub Poprad - Tatry (AUFOB)
UFO klub Poprad - Tatry
Maroš Zeman
Záborského bl. Úsmev 2908 /8
058 01 Poprad
Klub je zrušený


The Research Archives for UFOs Club /221+0 (AUFOB)
RAUFOC 221+0 premenované na
Rodinný Amatérsky UFO Club (AUFOB)
RAUFOC
Achill F. Pucher
Bystrická 34
902 01 Pezinok


UFO klub Ružomberok (AUFOB)
Premenované na OVERSI o.z.
Organizácia pre verifikáciu systémových informácií, občianske združenie
Metod Jozefko
Poštárka 11
034 73 Liptovská Osada


UFO klub Trnava (AUFOB)
UFO klub Trnava
Miroslav Karlík
V. Clementisa 59
917 01 Trnava


UFO klub Vrbové (AUFOB)
UFO klub Vrbové
Darina Vencelová
Sidl. 9. mája 318/3
922 03 Vrbové


UFO klub VEGA Žiar nad Hronom (AUFOB)
UFO klub Vega
Jan Melich
Sladkovičova 5/3
965 01 Žiar nad Hronom
Klub je zrušený ale v prípade potreby sa vedia stretnúť.


 


 


Jednotlivci :


Robert Popadič (AUFOB)
Bardejov
robo@aufob.org


Miroslav Knapp (AUFOB)
Bratislava
knapp@mailbox.sk


Miroslav Stanek (AUFOB)
Bratislava
stanek@mailbox.sk


Jozef Hanel (AUFOB)
Bratislava
hanel@mailbox.sk


Tibor Hajtman (AUFOB)
Hurbanovo
hajtman@aufob.org


Richard Turza (AUFOB)
Komárno
turza@aufob.org


Jana Bohdanova (AUFOB)
Košice
bohdanova@aufob.org


Gabriel a Csila Matusoví (AUFOB)
Tvrdošovce
matus@mailbox.sk


Ivan Jasik (AUFOB)
Humenné
jasik@mailbox.sk


Miloš Trgiňa (AUFOB)
Dolný Pial
trgina@mailbox.sk


Martin Mihálik (AUFOB)
Martin
martin.mihalik@mailbox.sk


Josef a Olga Svobodovi (AUFOB)
Klášterec nad Ohří
svoboda@mailbox.sk


Poznámka (AUFOB) znamená členstvo v AUFOB alebo ochotu spolupracovať.



 


This page is copyright (c) 1996-2014
www.aufob.org

Vygenerované za: 0,04 sekúnd
540,979 návštev