Prihlásenie

Meno

HesloNie ste užívateľom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.

Mailing list

Meniny


Dnes má sviatok

Nový Web ?

Potrebujete nový Web ?

Aj my bežíme pod nimi !!!

Dlhé roky a maximálna spokojnosť

Šamorín 2010

Šamorín 2010

Dostali sme e-mail tohto znenia :

Dobrý deň,
v Šamoríne sú na dvoch poliach rozsiahle obrazce v obili. Cez víkend by sme si chceli požičať lietadlo a natočiť to lebo je to velikánske. Nachádza sa to pri hrádzi vedľa Dunaja. Ako sa vojde do Šamorína pôjdete z Bratislavskej cesty po Parkovej a na kruhači prejdete na Rybársku a stále rovno až ku hrádzi a po oboch stranách sú dve polia a tam sú tie obrazce. Len dúfam, že nám to do víkendu nepokosia... ale asi nie obilie bolo ešte dosť zelene.
S pozdravom Petra.


E-mail ma zastihol v Prahe práve pri odchode do Chotěboři.
Po príchode na miesto konania stretnutia som bol nemilo zaskočený, lebo tam nebolo možné sa pripojiť na internet. Nakoniec sa nám cez mobil podarilo spojiť s dvoma členmi asociácie z Bratislavy a tí sa vypravili to preskúmať. Ich ohodnotenie bolo, že ide len o poľahnuté obilie od vetra a dažďa. Škoda, ale sme radi aj takémuto hláseniu, radšej sa prehnať niekde, kde nakoniec nič nie je ako sa nedozvedieť o niečom zaujímavom.

Po návrate domov som našiel ďalší e-mail od "Petry" :

Pekný večer Vám želám.
Pokúšala som sa spraviť nejaké to foto, ale žiaľ vďaka tomuto nevypočitateľnému počasiu som spravila iba par fotiek... Skúsim to teda opäť zajtra ale mate pravdu najlepšie bude, ked sem príde Váš kolega a zhodnotí to na mieste, čo to môže byť. Ono je problém to aj odfotiť, to obilie je veľmi vysoké a pevne ale aj z foto vidieť že tie stebla úplne ležia pri zemi. Dajte mi potom vedieť, čo na to povedal Váš kolega. Moc by ma to zaujímalo, čo to je. A ja sa pokúsim teda presvedčiť niekoho aby vzlietol a natočil to :) Poprípade Vám môžem poslať mobil na kamaráta, ktorý v nedeľu bude v Šamoríne...
S pozdravom Petra G.


Fotografie, ktoré boli priložené :WUMa.This page is copyright (c) 1996-2014
www.aufob.org

Komentáre

#1 | Marlene dňa 17. júl 2016 22:47
Dobré fotky. Raz som bol v blízkosti tohto miesta.

Nike obuv - Navštívte
#2 | grabwurte dňa 19. júl 2017 13:15
#3 | grabwurte dňa 23. júl 2017 21:05
#4 | muniekole dňa 11. august 2017 22:52
Kuracja leczeniem trądziku różowatego nie jest uzdrawiana i najprzyzwoiciej jest dokonywać pomiaru pod spodem w stosunku do ujarzmienia dozie zaczerwienienia płci oraz metamorfozy zapalających, zmniejszenia wartości, czasu utrzymywania tudzież mocy torsji tudzież symultanicznych wskaźników świądu, fajczenia oraz afekt. Dwie kardynalne tryby leczenia trądziku różowatego owo miejscowe zaś http://krem-vialise.pl/ oralnego specyfiki antybiotyczne. Terapia laserowa pozostała plus zaliczona jako forma leczenia. Na przestrzeni podczas gdy w łańcuchu kilku tygodni leki raz za razem przynoszą niekrótkotrwałe pocenie się, zaczerwienienie tak bywa powraca po zabiegu. Długookresowe kuracja, zazwyczaj od niejakiego do dwóch lat, przypuszczalnie prowadzić aż do trwałej warty stanu przy poniektórych pacjentów. Ondulacje rehabilitacja jest raz za razem nieodzowne, aczkolwiek poniektórego kazusy ustępują po pewnym okresie natomiast egzystują mocno. Zewnętrzne casusy, pozostawione bez leczenia, pogarszają się wspólnie z upływem czasu.
#5 | muniekole dňa 12. august 2017 09:26
Terapia leczeniem trądziku różowatego nie jest uzdrawiana a najlepiej istnieje oceniać pod względem złagodzenia dozy zaczerwienienia mordzie a zmian zapalających, uszczuplenia kwocie, terminu ostawania a potędze torsji i równoległych symptomów świądu, jarania zaś czułość. Dwójka kardynalne modusy leczenia trądziku różowatego to miejscowe natomiast http://zaczerwienionaskora.pl/ oralnego środki antybiotyczne. Leczenie laserowa chwyciła i zaszufladkowana jako odmiana leczenia. W czasie kiedy w przeciągu kilku tygodni leki często rodzą niechwilowego pocenie się, zaczerwienienie najczęściej powraca po zabiegu. Rozwlekłego kuracja, tak bywa odkąd niepewnego aż do dwóch latek, przypadkiem przemykać aż do trwałej lustracji stanu obok poniektórych pacjentów. Ondulacje leczenie istnieje cyklicznie potrzebne, jakkolwiek poniektóre losy wymiękają po jacyś terminie oraz otrzymają mocno. Nieznanego trafy, pozostawione bez leczenia, pogarszają się wespół spośród upływem czasu.

Pridať komentár

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Hodnotenia

Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.
Vygenerované za: 0,06 sekúnd
540,975 návštev