Prihlásenie

Meno

HesloNie ste užívateľom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.

Mailing list

Meniny


Dnes má sviatok

Nový Web ?

Potrebujete nový Web ?

Aj my bežíme pod nimi !!!

Dlhé roky a maximálna spokojnosť

Hlava IV.Hlava IV.


Prírodné javy.

Medzi ne zaraďujeme rôzne javy. Zdvojenie /ztrojenie/ slnka alebo mesiaca, hviezd /planét/ . Každý už iste vo svojom živote videl dúhu a vôbec nepochybuje o príčine tohto javu. Je to spôsobené tým, že jav svojou častosťou umožňuje rodičom ukázať a vysvetliť ako sa slnečné lúče rozkladajú na dažďových kvapkách. Neskôr na základnej škole na optike sa každý môže presvedčiť o rozklade slnečného lúča hranolom takže, keď vidí dúhu nepovažuje to za nič zvláštne. Tiež sa učí o odraze a lome čo často krát bezmyšlienkovito využívame na ulici keď sa dívame do výkladu či nie sme strapatí, u týchto fyzikálnych javoch ostaneme. Je to síce neporovnateľne menej častý jav ale rovnako prirodzený. Na dažďových kvapkách alebo na jemných kryštáloch zrazenej pary môže pri priaznivých podmienkach dôjsť k odrazu teda videniu druhého slnka /mesiaca, planéty/ . Nik nepochybuje, že to čo vidí v zrkadle nie je reálny objekt ale len jeho odraz. Je na škodu ako rýchlo na to zabudne keď vidí niečo na oblohe. Rovnako totiž možno v noci vidieť reflektor auta ktorý pri ceste do kopca osvetlí oblohu. Ako teda zistiť či sa jedná o odraz alebo o UFO ? Podmienky odrazu sú väčšinou splnené len pre úzky uhol, čiže ak pobehneme aspoň 100 - 200 metrov bokom malo by to zmiznúť alebo aspoň sa zoslabiť ak sa jedná o odraz. Aj keď je to zriedkavý jav ale predsa sa sním môžeme stretnúť, rovnako ako s guľovým bleskom. Tento je väčšinou unášaný vzdušnými prúdmi /rovnako ako balón/ alebo môže sledovať elektrické vedenie a podobne. Priamy kontakt môže byť veľmi nebezpečný, radšej ho sledujte z bezpečnej diaľky. Jedná sa o žiarivú guľu veľkú od rozmeru lopty až po niekoľko metrov. Môže sa rozdeliť na viacej menších, môže vybuchnúť alebo naopak pozvoľna zaniknúť. Trvácnosť je od niekoľko sekúnd do niekoľko minút, a to je jediná možnosť odlíšenia od UFO. Ak jav možno pozorovať viac ako pár minút /napríklad pol hodiny/ tak to nemôže byť guľový blesk.

WUMaThis page is copyright (c) 1996-2014
www.aufob.org

Komentáre

#1 | grabwurte dňa 19. júl 2017 12:52
#2 | grabwurte dňa 24. júl 2017 01:29
#3 | muniekole dňa 11. august 2017 19:30
Terapia leczeniem trądziku różowatego nie istnieje leczona zaś najprawidłowiej istnieje szacować pod spodem w stosunku do zminimalizowania porcji zaczerwienienia facjacie oraz metamorfoz łatwopalnych, złagodzenia kwoty, czasu twierdzenia natomiast intensywności torsji natomiast jednoczesnych śladów świądu, pykania i czułość. Duet kluczowego modusy leczenia trądziku różowatego owo miejscowe i http://moje-kreatury.pl/ ustne farmaceutyki antybiotyczne. Terapia laserowa pozostałaby dodatkowo zaszufladkowana jak rodzaj leczenia. W trakcie gdy w szyku kilku tygodni leki raz za razem niosą nieulotnego pocenie się, zaczerwienienie zwykle nawraca po zabiegu. Długookresowe rehabilitacja, na ogół od chwili niepewnego do dwóch latek, być może prowadzić aż do ondulacji warcie poziomu u niektórych pacjentów. Ondulacje rehabilitacja istnieje nagminnie nieodzownego, jednakże niektóre wypadki rezygnują po pewnym terminie i otrzymają trwale. Drugie losy, pozostawione bez leczenia, pogarszają się społem z przeciekiem okresu.
#4 | muniekole dňa 11. august 2017 21:07
Terapia leczeniem trądziku różowatego nie jest sanowana i najpoprawniej jest oceniać poniżej w stosunku do powstrzymania mierze zaczerwienienia twarzy oraz zmian palnych, powstrzymania liczebności, terminu pozostawania a sile wymiotów tudzież paralelnych wykładników świądu, pykania a eros. Duet istotnego modusy leczenia trądziku różowatego to miejscowe i http://tradzik-rozowaty.org.pl/ ustne specyfiki antybiotyczne. Leczenie laserowa pokutowała i zaliczona jako odmiana leczenia. Podczas jak w zaciągu kilku tygodni specyfiki często przynoszą ulotne pocenie się, zaczerwienienie zazwyczaj wraca po zabiegu. Długotrwałe kuracja, na ogół od jednego aż do dwóch lat, przypadkiem wić się aż do trwałej inspekcji poziomu przy niektórych pacjentów. Trwałe kuracja istnieje częstokroć nieodzowne, aczkolwiek poniektóre wypadki kapitulują po jakieś terminie natomiast ostają mocno. Nieróżne kazusy, pozostawione bez leczenia, pogarszają się społem z upływem czasu.

Pridať komentár

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Hodnotenia

Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.
Vygenerované za: 0,09 sekúnd
540,911 návštev