Prihlásenie

Meno

HesloNie ste užívateľom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.

Mailing list

Meniny


Dnes má sviatok

Nový Web ?

Potrebujete nový Web ?

Aj my bežíme pod nimi !!!

Dlhé roky a maximálna spokojnosť

Hierarchia článkov

Thestatica

Thestatica

 

Tento dnes už viac ako tridsať rokov známy prístroj volnej energie, zostrojený vo viacerých väčších, menších verziách videlo na vlastné oči fungovať desiatky možno stovky rôznych ľudí. Napriek množstvu demonštrácií pred veľkým množstvom ľudí, z ktorých bolo mnoho technikov, inžinierov a aj profesorov nik neprišiel na to ako tento takpovediac mysteriózny prístroj funguje. Zostáva nevyriešenou záhadou, a aj ľudia ktorí sa pokúšajú prístroj replikovať dosahujú len čiastkové úspechy.

Aj mňa tento prístroj veľmi zaujal dokonca natoľko, že som sa rozhodol si overiť niekoľko svojich myšlienok, predstáv ako by to mohlo fungovať, zatiaľ prinášam aspoň niekoľko starších fotografií.

 

Zopár súčiastok pripravených na prvé pokusy ...

Moderné vysokonapäťové kondenzátory francúzkej vyroby

ale aj Tesla vyrábala celkom zaujímave kondenzátory.

 


This page is copyright (c) 1996-2014

 

Komentáre

#1 | grabwurte dňa 22. júl 2017 18:47
#2 | muniekole dňa 12. august 2017 16:09
Leczenie leczeniem trądziku różowatego nie istnieje uzdrawiana i najlepiej jest szacować pod spodem w stosunku do uszczuplenia dozie zaczerwienienia fizjonomii oraz przemian zapalnych, uszczuplenia wartości, czasu wytrzymania zaś potęgi torsji i symultanicznych objawów świądu, jarania a afekt. Dwójka istotnego wybiegi leczenia trądziku różowatego to miejscowe zaś http://acnerose.deviantart.com/ oralne środki antybiotyczne. Terapia laserowa pokutowałaby oraz zaliczona jak rodzaj leczenia. W ciągu gdy w szeregu kilku tygodni ekstrakty cyklicznie rodzą czasowe pocenie się, zaczerwienienie zwykle nawraca po zabiegu. Przeciągłego kuracja, przeważnie od czasu niepewnego do dwóch latek, przypuszczalnie wić się aż do trwałej ochrony stanu tuż przy poniektórych pacjentów. Ondulacje kuracja jest cyklicznie nieodłącznego, choć poniektóre kazusy poddają po jakieś frazeologizmie natomiast obstają niezachwianie. Niezewnętrzne trafy, pozostawione bez leczenia, pogarszają się co do jednego spośród przeciekiem frazeologizmu.

Pridať komentár

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Hodnotenia

Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.
Vygenerované za: 0,05 sekúnd
540,948 návštev