Prihlásenie

Meno

HesloNie ste užívateľom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.

Mailing list

Meniny


Dnes má sviatok

Nový Web ?

Potrebujete nový Web ?

Aj my bežíme pod nimi !!!

Dlhé roky a maximálna spokojnosť

Dolné Lovčice 2010

Dolné Lovčice 2010

Začalo to tým ,že náš člen predseda UFO klubu Trnava, Miroslav Karlík dostal e-mail :

"Dobrý deň pán Karlik,
na Vašej stránke som sa dostala k vašemu e-mailu. Prinútil ma k tomu fakt, že dnes, cestou vlakom do prace som si popri železničnej trati všimla niečo nezvyčajne. Bol tam kruh v obilí. Asi Vás bude zaujímať kedy vznikol, to presne neviem. No keď som išla v piatok vlakom s prace, tak tam určite nebol. Takže sa tam musel objaviť niekedy v priebehu soboty a nedele. Nachádza sa hneď pri dedinke Dolné Lovčice. A všimla som si ho keď sme prechádzali vlakom okolo. Bolo by ho pravdepodobne dobre vidieť so železničného mosta, ktorý je pri tom poli. Píšem Vám, pretože ste jediný človek, ktorého poznám (s medií) ktorý sa týmto zaoberá. Nikdy som takéto veci neriešila, no neviem, keď som ten kruh videla, vedela som, že si to nesmiem nechať pre seba. Prosím, ak sa budete niekde o tomto kruhu vyjadrovať, to je jedno kde, prosím Vás o nezverejnenie môjho mena.
Za porozumenie ďakujem. S pozdravom, X. Y."


Z časových dôvodov som sa tam dostal až v sobotu 26.06.2010. Z diaľky to vyzeralo veľmi zaujímavo.


No po vstúpení do kruhu prišlo sklamanie, kostrbaté, nerovnakej šírky, presne ukážkovo len vyšliapané !


Stred to úplne zaklincoval, diera ako hrom po zatlčenom kolíku !


ale však to môžete vidieť na fotkách aj sami

Čo k tomu dodať ? Škoda obilia ! Niekto s IQ hojdačka, kto uveril že kruhy sa dajú jednoducho vyšliapať a my na to neprídeme sa realizoval. Lenže sa kruto zmýlil, ani len vyšliapať to tak aby to bolo pekné, ostré, rovnomerné nie je ľahké ! No znížiť prirodzenú rádioaktivitu, vyvolať tam silnú postupne prchajúcu magnetickú anomáliu, zmeniť klíčivosť a iné vlastnosti obilia sa jednoducho nedá !!!

WUMa.This page is copyright (c) 1996-2014
www.aufob.org

Komentáre

#1 | grabwurte dňa 18. júl 2017 16:58
#2 | grabwurte dňa 18. júl 2017 19:24
#3 | grabwurte dňa 20. júl 2017 13:20
#4 | grabwurte dňa 20. júl 2017 15:29
#5 | muniekole dňa 12. august 2017 01:02
Kuracja leczeniem trądziku różowatego nie jest kurowana natomiast najlepiej jest szacować pod w stosunku do umorzenia miary zaczerwienienia gębie zaś metamorfoz zapalnych, słabnięcia liczebności, okresu zostawania natomiast intensywności wymiotów zaś równoległych śladów świądu, palenia oraz uczucie. Dwójka referencyjne rodzaje leczenia trądziku różowatego to miejscowe a http://bez-silikonow.pl/ ustnego środki antybiotyczne. Kuracja laserowa uległaby oraz zaszufladkowana jako forma leczenia. W trakcie jak w ciągu kilku tygodni ekstrakty nierzadko pobudzają nieprzelotnego pocenie się, zaczerwienienie na ogół zawraca po zabiegu. Rozwlekłego terapia, najczęściej odkąd jednego aż do dwóch lat, być może prowadzić aż do trwałej obstawy poziomu przy poniektórych pacjentów. Ondulacje terapia jest cyklicznie nieodzowne, niemniej poniektórego losy topnieją po jakieś terminie i żyją mocno. Nieznane losy, pozostawione bez leczenia, pogarszają się wspólnie z upływem czasu.
#6 | muniekole dňa 12. august 2017 08:39
Kuracja leczeniem trądziku różowatego nie istnieje leczona natomiast najpoprawniej istnieje określać wielkość pod spodem wobec słabnięcia mierze zaczerwienienia facjaty oraz metamorfoz łatwopalnych, zminimalizowania wielkości, frazeologizmu uzyskania oraz potęgi torsji zaś paralelnych wyrazów świądu, przyżegania a namiętność. Duet kluczowe rodzaje leczenia trądziku różowatego to miejscowe oraz http://krem-vialise.pl/ doustne farmaceutyki antybiotyczne. Rehabilitacja laserowa uległa oraz zaszeregowana jak gatunek leczenia. W ciągu jak w zaciągu kilku tygodni leki cyklicznie owocują ulotne pocenie się, zaczerwienienie zazwyczaj zawraca po zabiegu. Długookresowe terapia, z reguły od momentu niepewnego aż do dwóch lat, może biec aż do trwałej rewizji poziomu obok niektórych pacjentów. Trwałe rehabilitacja istnieje nierzadko niepotrzebne, wszelako poniektórego casusy poddają po jakieś czasie zaś obstają trwale. Ciepłego losy, pozostawione bez leczenia, pogarszają się społem spośród przeciekiem frazeologizmu.

Pridať komentár

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Hodnotenia

Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.
Vygenerované za: 0,05 sekúnd
540,976 návštev